Výtvarné techniky a potřeby

Netradiční výtvarné techniky

Netradičních výtvarných technik je poměrně dost. Stačí jen narazit na tu nejlepší a hlavně na tu, kterou jste sami ještě nikdy nevyzkoušeli. Pokud máte plné zuby své dosavadní práce a máte pocit, že je to stále to stejné dokola, pak jsou pro vás netradiční výtvarné techniky tím pravým řešením, jak vypadnou z každodenního stereotypu a vyzkoušet konečně něco nového.

Vždy záleží jen na vás, co máte zájem právě vyzkoušet, a jaké najdete typy. A kde takové typy hledat? Především na internetu, kde jsou veškeré postupy velmi přehledně popsány a snadno si tak s jejich pomocí můžete vytvořit zcela nové a originální tričko, kalhoty neb dokonce malbu, kterou pak někomu věnujete.

Navíc byste se měli připravit na to, že spousta netradičních technik vyžaduje i poměrně dost materiálů a pomůcek, se kterými budete muset pracovat.

Jejich pořízení nemusí být vždy levné a rozhodně byste neměli přeceňovat své síly a vybírat jen takové netradiční techniky, které skutečně zvládnete – pokud byste do nich měli příliš moc investovat. Začátky nikdy nejsou jednoduché, ale se správným načasováním a hlavně odhodláním můžete vytvořit díla, se kterými rozhodně prorazíte. Záleží i na tom, co vás nejvíc zajímá.

Zda je to právě malba nebo kresba, nebo právě techniky zaměřené na oblečení.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výtvarné techniky a označen , , , . Záložka je zde.

Comments are closed.