Výtvarné techniky a potřeby

Akvarelové pastelky KOH I NOOR

V České republice snad není nikdo, kdo by neslyšel o společnosti KOH-I-NOOR a jejich pastelkách ať už těch zcela obyčejných, tak akvarelových. Společnost byla založena před více než 80 lety a v současné době se zaměřuje hlavně na výrobu školních a kancelářských potřeb, jako jsou propisky, tužky, zvýrazňovače nebo značkovače. Pod společnost KOH-I-NOOR mimo jiné spadají i jiné menší společnosti nebo výrobní závody, jako je PONAS se sídlem v Poličce, který se pod vedením víše zmíněné společnosti zaměřuje na výrobu vstřikovacích forem.

Akvarelové pastelky KOH-I-NOOR patří mimo jiné mezi jedny z nejoblíbenějších a jsou vyváženy do celé Evropy a do maloobchodních i velkoobchodních prodejen různého zaměření u nás v České republice. Akvarelové pastelky je možné zakoupit v sadě po několika kusech. Vybírat je možné ze sad po 12, 24, 36, 48, 72 pastelkách v jednom balení. Akvarelové pastelky jsou prodávány v plechových kazetách, které jsou nejen vhodné pro transport a přenášení, ale hlavně pastelky chrání před jejich rozbitím nebo vnitřním poškozením. Sadu s největším počtem akvarelových pastelek je možné zakoupit už od 900,- Kč, naopak ta nejlevnější s nejmenším počtem pastelek začíná na ceně 170,- Kč.

Akvarelové pastelky známého výrobce KOH-I-NOOR je možné zakoupit jak v běžných supermarketech, tak i ve specializovaných papírnictvích.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pastelky a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.