Výtvarné techniky a potřeby

Airbrush sada

Nechcete-li kupovat každý díl na airbrush zvlášť, pak si můžete zakoupit všechno dohromady. A proč ne. Alespoň budete mít veškeré nákupy a výdaje za sebou a rozhodně na nic nezapomenete. Záleží pochopitelně i na tom k čemu budete airbrush sadu využívat.

Tetování, bodypainting, textilní materiály, karosérie vozidel nebo plastikové modely letadel? A airbrush sadou a barvami toho lze udělat opravdu dost a i úplně obyčejnou věc můžete rázem proměnit v neobyčejnou, zajímavou a hlavně takovou, jaká se líbí právě vám.

Cena jednotlivých sad se výrazně liší hlavně podle toho, co sada obsahuje. Pokud některý z komponentů již máte, pak vybírejte zejména sady, ze kterých byste mohli získat ještě něco navíc do svého vybavení nikoliv do zásoby. Takovou klasikou jsou airbrush stříkací pistole, kompresor, hadice a čisticí nádobka na barvy nebo dokonce stojánek. Cena se celkem běžně pohybuje okolo 4 000,- Kč a více. Vybírat si můžete komponenty podle jednotlivých výrobců.

A kde airbrush sadu zakoupit? Vybírat můžete celkem v klidu na internetu. Samozřejmě že na kvalitě záleží, ale stříkací pistole není tričko, které byste si předem museli vyzkoušet.

A pokud sortimentu rozumíte, pak neváhejte a vše si kupte z pohodlí domova.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Barvy a označen , , , . Záložka je zde.

Comments are closed.